pix 1.101 - en to ms translation catalogue (73 entries)

en: Caption
ms: Kapsyen

en: Previous
ms: Terdahulu

en: Next
ms: Berikut

en: General
ms: Umum

en: Save
ms: Simpan

en: _Help
ms: _Bantuan

en: Browser
ms: Pelungsur

en: _Continue
ms: _Teruskan

en: None
ms: Tiada

en: Start in fullscreen mode
ms: Bermula pada mod skrin penuh

en: An image viewer and browser.
ms: Pelungsur dan pelihat imej.

en: [modified]
ms: [diubahsuai]

en: Modified
ms: Diubahsuai

en: Go to the previous visited location
ms: Pergi ke lokasi dilawati terdahulu

en: Go to the next visited location
ms: Pergi ke lokasi dilawati berikut

en: View the folders
ms: Lihat folder

en: Comment
ms: Komen

en: Rename
ms: Tukarnama

en: _Rename
ms: _Tukarnama

en: Value
ms: Nilai

en: Red
ms: Merah

en: Green
ms: Hijau

en: Blue
ms: Biru

en: Alpha
ms: Alfa

en: Name
ms: Nama

en: Size
ms: Saiz

en: Type
ms: Jenis

en: Title
ms: Tajuk

en: Filename
ms: Namafail

en: Viewer
ms: Pelihat

en: _Delete
ms: Pa_dam

en: Holidays
ms: Cuti

en: Temporary
ms: Sementara

en: Screenshots
ms: Cekupanskrin

en: Science
ms: Sains

en: Important
ms: Penting

en: Games
ms: Permainan

en: Party
ms: Parti

en: Birthday
ms: Hari jadi

en: Astronomy
ms: Falak

en: Family
ms: Keluarga

en: Bookmarks
ms: Tandabuku

en: Catalogs
ms: Katalog

en: Search
ms: Cari

en: _Include sub-folders
ms: _Termasuk sub-folder

en: Fit to window if larger
ms: muat pada tetingkap jika lebih besar

en: C_reate
ms: _Cipta

en: Command Line
ms: Arahan Baris

en: Change Date
ms: Tukar Tarikh

en: Current date
ms: Tarikh semasa

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Convert Format
ms: Tukar Format

en: Save only cha_nged fields
ms: Simpan hanya medan yg ber_ubah

en: No date
ms: Tiada tarikh

en: The following date
ms: Tarikh berikut

en: Rotate
ms: Kilas

en: Print
ms: Cetak

en: Images
ms: Imej

en: Loading images
ms: Memuatkan imej

en: Saving images
ms: Menyimpan imej

en: Zoom in
ms: Zoom masuk

en: Zoom out
ms: Zoom keluar

en: Save Image
ms: Simpan Imej

en: Old Name
ms: Nama Lama

en: New Name
ms: Nama Baru

en: Search Result
ms: Hasil Pencarian

en: Find
ms: Cari

en: Web Album
ms: Album Web

en: Saving thumbnails
ms: Menyimpan thumbnail

en: Saving HTML pages: Images
ms: Menyimpan laman HTML : Imej

en: Saving HTML pages: Indexes
ms: Menyimpan laman HTML : Indeks

en: Could not create a temporary folder
ms: Tak dapat mencipta folder
