pix 0 - en to hr translation catalogue (440 entries)

en: Caption
hr: Opis

en: Other
hr: Ostalo

en: Description
hr: Opis

en: Previous
hr: Prijašnja

en: Next
hr: Sljedeća

en: _Limit to
hr: _Ograničeno na

en: General
hr: Općenito

en: Fullscreen
hr: Cijeli zaslon

en: Save
hr: Spremi

en: Revert
hr: Vrati izvorno

en: _Help
hr: _Pomoć

en: Preferences
hr: Osobitosti

en: Open
hr: Otvori

en: Show
hr: Prikaži

en: Could not save the filter
hr: Nemoguće spremanje filtra

en: New Filter
hr: Novi filter

en: Edit Filter
hr: Uredi filter

en: Filters
hr: Filtri

en: Browser
hr: Preglednik

en: Viewers
hr: Preglednici

en: Metadata
hr: Metapodaci

en: File tools
hr: Alati datoteka

en: List tools
hr: Popis alata

en: Importers
hr: Uvoznici

en: Exporters
hr: Izvoznici

en: Could not activate the extension
hr: Nemoguća aktivacija proširenja

en: Could not deactivate the extension
hr: Nemoguća deaktivacija proširenja

en: Extensions
hr: Proširenja

en: Restart required
hr: Potrebno je ponovno pokretanje

en: You need to restart pix for these changes to take effect
hr: Potrebno je ponovno pokretanje Pixa kako bi se primijenile ove promjene

en: _Continue
hr: _Nastavi

en: _Restart
hr: _Ponovno pokreni

en: Shortcut
hr: Prečac

en: Sort By
hr: Razvrstaj po

en: %s of %s
hr: %s od %s

en: Moving files
hr: Premještanje datoteka

en: Copying files
hr: Kopiranje datoteka

en: Getting file information
hr: Preuzimanje informacija datoteka

en: Deleting files
hr: Brisanje datoteka

en: None
hr: Nepoznato

en: Open a new window
hr: Otvori novi prozor

en: Start in fullscreen mode
hr: Pokreni u cjelozaslonskom načinu rada

en: Automatically import digital camera photos
hr: Automatski uvezi fotografije s digitalne kamere

en: Show version
hr: Prikaži inačicu

en: An image viewer and browser.
hr: Preglednik slika i pretraživač

en: [modified]
hr: [promijenjeno]

en: %s of free space
hr: %s slobodnog prostora

en: No suitable module found for %s
hr: Nema pronađenog prikladnog modula za %s

en: Could not save the file
hr: Nemoguće spremanje datoteke

en: Do _Not Save
hr: Ne _spremaj

en: Could not change name
hr: Nemoguća promjena naziva

en: Modified
hr: Promijenjeno

en: Go to the previous visited location
hr: Idi u prije posjećenu lokaciju

en: Go to the next visited location
hr: Idi u sljedeću posjećenu lokaciju

en: View the folders
hr: Prikaži mape

en: Properties
hr: Svojstva

en: Edit file
hr: Uredi datoteku

en: Could not perform the operation
hr: Nemoguće obavljanje radnje

en: File type not supported
hr: Vrsta datoteke nije podržana

en: No suitable module found
hr: Nema pronađenog prikladnog modula

en: Insufficient memory
hr: Nedovoljno memorije

en: All Supported Files
hr: Sve podržane datoteke

en: Options
hr: Mogućnosti

en: Comment
hr: Komentar

en: Home Folder
hr: Osobna mapa

en: Could not delete the files
hr: Nemoguće brisanje datoteka

en: The files cannot be moved to the Trash. Do you want to delete them permanently?
hr: Datoteke ne mogu biti premještene u smeće. Želite li ih obrisati trajno?

en: Could not move the files to the Trash
hr: Nemoguće premještanje datoteka u smeće

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected file? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected files?
hr[0]: Sigurno želite trajno obrisati %'d odabranu datoteku?
hr[1]: Sigurno želite trajno obrisati %'d odabrane datoteke?
hr[2]: Sigurno želite trajno obrisati %'d odabranih datoteka?

en: If you delete a file, it will be permanently lost.
hr: Ako obrišete datoteku, biti će trajno izgubljena.

en: S_how:
hr: P_rikaži:

en: All
hr: Svi

en: files
hr: datoteke

en: all the following rules
hr: sa sljedećim pravilima

en: any of the following rules
hr: sa bilo kojim sljedećim pravilom

en: ascending
hr: uzlazno

en: descending
hr: silazno

en: No name specified
hr: Nema određenog naziva

en: No limit specified
hr: Nema određenog ograničenja

en: Resizing images
hr: Promjena veličine slika

en: (Open Parent)
hr: (Otvori sadržajnu)

en: Invalid name. The following characters are not allowed: %s
hr: Neispravan naziv. Sljedeći znakovi nisu dopušteni: %s

en: Rename
hr: Preimenuj

en: _Rename
hr: _Preimenuj

en: Linear scale
hr: Linearna promjena

en: Logarithmic scale
hr: Logaritamska promjena

en: Channel:
hr: Kanal:

en: Value
hr: Vrijednost

en: Red
hr: Crveni

en: Green
hr: Zeleni

en: Blue
hr: Plavi

en: Alpha
hr: Alfa

en: Could not rename the file
hr: Nemoguća promjena naziva datoteke

en: No suitable loader available for this file type
hr: Nema dostupnog prikladnog učitača za ovu vrstu datoteke

en: No options available for this file type
hr: Nema dostupnih mogućnosti za ovu vrstu datoteke

en: Reading file information
hr: Čitanje informacija datoteka

en: File
hr: Datoteka

en: Name
hr: Naziv

en: Size
hr: Veličina

en: Type
hr: Vrsta

en: Dimensions
hr: Razlučivost

en: Duration
hr: Trajanje

en: Title
hr: Naslov

en: Place
hr: Lokacija

en: Tags
hr: Oznake

en: Rating
hr: Ocjena

en: file name
hr: nazivu datoteke

en: file path
hr: putanji datoteke

en: file size
hr: veličini datoteke

en: file modified date
hr: datumu promjene datoteke

en: no sorting
hr: bez razvrstavanja

en: dimensions
hr: razlučivosti

en: All Files
hr: Sve datoteke

en: Audio
hr: Zvuk

en: Media
hr: Medij

en: Text Files
hr: Tekstovne datoteke

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: File modified date
hr: Datum promjene

en: Date photo was taken
hr: Datum slikanja

en: Title (embedded)
hr: Naslov (ugrađen)

en: Description (embedded)
hr: Opis (ugrađen)

en: Tag (embedded)
hr: Oznaka (ugrađena)

en: Aspect ratio
hr: Omjer slike

en: Viewer
hr: Preglednik

en: Cannot read file information
hr: Nemoguće čitanje informacija datoteka

en: Cancel operation
hr: Prekini radnju

en: Saving file information
hr: Spremanje informacija datoteke

en: Invalid file format
hr: Neispravan format datoteke

en: Show all the tags
hr: Prikaži sve oznake

en: _Delete
hr: _Obriši

en: Holidays
hr: Praznici

en: Temporary
hr: Privremeno

en: Screenshots
hr: Slike zaslona

en: Science
hr: Znanost

en: Favorite
hr: Omiljeno

en: Important
hr: Značajno

en: Games
hr: Igre

en: Party
hr: Tulum

en: Birthday
hr: Rođendan

en: Astronomy
hr: Astronomija

en: Family
hr: Obitelj

en: Text
hr: Tekst

en: Edit Template
hr: Uredi predložak

en: Square
hr: Kvadrat

en: is lower than
hr: je manje od

en: is greater than
hr: je veće od

en: is equal to
hr: je jednako

en: is greater than or equal to
hr: je veće od ili jednako

en: is lower than or equal to
hr: je manje od ili jednako

en: Reset
hr: Vrati izvorno

en: The test definition is incomplete
hr: Definicija testa je nepotpuna

en: is
hr: je

en: is only
hr: samo je

en: is not
hr: nije

en: matches
hr: se podudara s

en: Add a new rule
hr: Dodaj novo pravilo

en: Remove this rule
hr: Ukloni ovo pravilo

en: contains
hr: sadrži

en: starts with
hr: počinje s

en: ends with
hr: završava s

en: does not contain
hr: ne sadrži

en: is before
hr: je prije

en: is after
hr: je nakon

en: Today
hr: Danas

en: Now
hr: Sada

en: Could not display help
hr: Nemoguć prikaz pomoći

en: Could not launch the application
hr: Nemoguće pokretanje aplikacije

en: _Copy Here
hr: _Kopiraj ovdje

en: _Move Here
hr: _Premjesti ovdje

en: _Link Here
hr: _Napravi poveznicu ovdje

en: Cancel
hr: Odustani

en: Bookmarks
hr: Zabilješke

en: Catalogs
hr: Katalozi

en: Contact Sheet
hr: Prikaz minijatura

en: Find Duplicates
hr: Pronađi duplikate

en: Map
hr: Mapa

en: Search
hr: Pretraga

en: Selections
hr: Odabir

en: Remove
hr: Ukloni

en: _View the destination
hr: _Pogledaj odredište

en: _Include sub-folders
hr: _Uključi podmape

en: Saving
hr: Spremanje

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Play
hr: Reproduciraj

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Set to actual size
hr: Postavi na trenutnu veličinu

en: Fit to window
hr: Prilagodi po prozoru

en: Fit to window if larger
hr: Prilagodi po prozoru ako je preveliko

en: Could not remove the bookmark
hr: Nemoguće uklanjanje zabilješke

en: Write to Disc
hr: Zapiši na disk

en: Error interpreting JPEG image file: %s
hr: Greška interpretacije JPEG datoteke slike: %s

en: Unknown JPEG color space (%d)
hr: Nepoznata JPEG boja prostora (%d)

en: Name already used
hr: Naziv već postoji

en: New catalog
hr: Novi katalog

en: Enter the catalog name:
hr: Upiši naziv kataloga:

en: C_reate
hr: S_tvori

en: New library
hr: Nova fototeka

en: Enter the library name:
hr: Upiši naziv fototeke:

en: Could not remove the catalog
hr: Nemoguće uklanjanje kataloga

en: Command Line
hr: Naredbeni redak

en: Catalog Properties
hr: Svojstva kataloga

en: Organize
hr: Organiziraj

en: Automatically organize files by date
hr: Automatski organiziraj datoteke prema datumu

en: Could not add the files to the catalog
hr: Nemoguće dodavanje datoteke u katalog

en: Could not create the catalog
hr: Nemoguće stvaranje kataloga

en: Add to Catalog
hr: Dodaj u katalog

en: Could not save the catalog
hr: Nemoguće spremanje kataloga

en: Could not load the catalog
hr: Nemoguće učitavanje kataloga

en: Organize Files
hr: Organiziraj datoteke

en: Files will be organized in catalogs. No file will be moved on disk.
hr: Datoteke će biti organizirane u kataloge. Nijedna datoteka neće biti premještena na disk.

en: Tag
hr: Oznaka

en: Over_write
hr: Zam_ijeni

en: Cannot move the files
hr: Nemoguće premještanje datoteka

en: Cannot copy the files
hr: Nemoguće kopiranje datoteka

en: Invalid destination.
hr: Neispravno odredište.

en: Could not remove the files from the catalog
hr: Nemoguće uklanjanje datoteka iz kataloga

en: Operation completed. Catalogs: %d. Images: %d.
hr: Postupak završen. Kataloga: %d. Slika: %d.

en: Change Date
hr: Promjena datuma

en: Import Embedded Metadata
hr: Uvezi ugrađene metapodatke

en: Enumerator
hr: Popisivač

en: Current date
hr: Trenutni datum

en: Could not save the theme
hr: Nemoguće spremanje teme

en: Could not delete the theme
hr: Nemoguće brisanje teme

en: Image Wall
hr: Zid slike

en: Creating images
hr: Stvaranje slika

en: Generating thumbnails
hr: Stvaranje minijatura

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Theme Properties
hr: Svojstva teme

en: Copy _From
hr: Kopiraj _iz

en: New theme
hr: Nova tema

en: Converting images
hr: Peomjena slika

en: Convert Format
hr: Promijeni format

en: Could not show the desktop background properties
hr: Nemoguć prikaz svojstva pozadine radne površine

en: Could not set the desktop background
hr: Nemoguće postavljanje pozadine radne površine

en: Are you sure you want to permanently delete the metadata of the selected files?
hr: Sigurno želite trajno obrisati metapodatke odabranih datoteka?

en: If you delete the metadata, it will be permanently lost.
hr: Ako obiršete metapodatke, biti će trajno izgubljeni.

en: Delete Metadata
hr: Obriši metapodatke

en: Could not save the file metadata
hr: Nemoguće spremanje metapodataka datoteke

en: Save only cha_nged fields
hr: Spremi samo pro_mijenjena polja

en: No date
hr: Bez datuma

en: The following date
hr: Sljedeći datum

en: Last modified date
hr: Datum posljednje promjene

en: File creation date
hr: Datum stvaranja

en: Do not modify
hr: Ne mijenjaj

en: Assigning tags to the selected files
hr: Dodijeljivanje oznaka odabranim datotekama

en: Writing files
hr: Zapisivanje datoteka

en: Reading files
hr: Čitanje datoteka

en: Exif General
hr: Exif općenito

en: Exif Conditions
hr: Exif stanje

en: Exif Structure
hr: Exif struktura

en: Exif Thumbnail
hr: Exif minijatura

en: Exif Maker Notes
hr: Exif napomene stvaratelja

en: Exif Versions
hr: Exif inačica

en: Exif Other
hr: Exif ostalo

en: XMP Embedded
hr: XMP ugrađeno

en: XMP Attached
hr: XMP pridodano

en: date photo was taken
hr: datumu slikanja

en: New folder
hr: Nova mapa

en: Enter the folder name:
hr: Upiši naziv mape:

en: Could not move the files
hr: Nemoguće premještanje datoteka

en: Files cannot be moved to the current location, as alternative you can choose to copy them.
hr: Datoteke se ne mogu premjestiti na trenutnu lokaciju, u zamjenu možete odabrati njihovo kopiranje.

en: Move To
hr: Premjesti u

en: Copy To
hr: Kopiraj u

en: Move
hr: Premjesti

en: Could not open the location
hr: Nemoguće otvaranje lokacije

en: Cut
hr: Izreži

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Open _With
hr: Otvori _s

en: Flip
hr: Preokreni

en: Mirror
hr: Zrcali

en: Crop
hr: Obreži

en: Resize
hr: Promijeni veličinu

en: Applying changes
hr: Primjenjivanje promjena

en: Adjust Colors
hr: Prilagodi boje

en: Change brightness, contrast, saturation and gamma level of the image
hr: Promijeni razinu svjetline, kontrasta, zasićenja i game slike

en: Equalize
hr: Ujednačavanje

en: Uniform
hr: Ravnomjerno

en: Adjust Contrast
hr: Prilagodi kontrast

en: Automatic contrast adjustment
hr: Automatska prilagodba kontrasta

en: Rule of Thirds
hr: Pravilo trećine

en: Golden Sections
hr: Zaltna sredina

en: Center Lines
hr: Linije iz sredine

en: Flip the image vertically
hr: Preokreni sliku okomito

en: _Brightness
hr: _Svjetlina

en: _Saturation
hr: _Zasićenje

en: _Average
hr: _Prosjek

en: Grayscale
hr: Nijansa sive

en: Mirror the image horizontally
hr: Zrcali sliku vodoravno

en: Negative
hr: Negativ

en: Redo
hr: Ponovi

en: Rotate
hr: Zakreni

en: Rotate Left
hr: Zakreni lijevo

en: Rotate the image by 90 degrees counterclockwise
hr: Zakreni sliku za 90 stupnjeva suprotno od kazaljke sata

en: Rotate Right
hr: Zakreni desno

en: Rotate the image by 90 degrees clockwise
hr: Zakreni sliku za 90 stupnjeva u smjeru kazaljke sata

en: Sharpening image
hr: Izoštravanje slike

en: Enhance Focus
hr: Poboljšavanje fokusa

en: Undo
hr: Vrati

en: leave the newest duplicates
hr: ostavi najnovije duplikate

en: leave the oldest duplicates
hr: ostavi najstarije duplikate

en: all files
hr: sve datoteke

en: no file
hr: bez datoteka

en: Search completed
hr: Pretraga završena

en: Searching for duplicates
hr: Pretraživanje duplikata

en: Getting the file list
hr: Preuzimam popis datoteka

en: Duplicates
hr: Duplikati

en: Select
hr: Odaberi

en: Could not connect to the server
hr: Neuspjelo povezivanje s poslužiteljem

en: Files successfully uploaded to the server.
hr: Datoteke su uspješno poslane na poslužitelj.

en: _Open in the Browser
hr: _Otvori u pregledniku

en: Could not create the album
hr: Nemoguće stvaranje albuma

en: Could not upload the files
hr: Nemoguće slanje fotografija

en: No valid file selected.
hr: Nema odabrane valjane datoteke.

en: Could not export the files
hr: Nemoguć izvoz datoteka

en: Export to %s
hr: Izvezi na %s

en: Could not get the photo list
hr: Nemoguće dobivanje popisa fotografija

en: No album selected
hr: Nema odabranog albuma

en: _Import
hr: _Uvoz

en: Import from %s
hr: Uvezi iz %s

en: Unknown error
hr: Nepoznata greška

en: Return to this window when you have finished the authorization process on %s
hr: Vratite se u ovaj prozor kada završite postupak ovjere na %s

en: C_ontinue
hr: N_astavi

en: Pix requires your authorization to upload the photos to %s
hr: Pix zahtijeva vašu ovjeru za slanje fotografija na %s

en: Getting the album list
hr: Preuzimanje popisa albuma

en: Creating the new album
hr: Stvaranje novog albuma

en: Uploading the files to the server
hr: Slanje datoteka na poslužitelj

en: Getting the photo list
hr: Preuzimanje popisa fotografija

en: Could not take a screenshot
hr: Nemoguće uslikati sliku zaslona

en: Screenshot
hr: Slika zaslona

en: Playing video
hr: Reprodukcija videa

en: Pause
hr: Pauziraj

en: Take a screenshot
hr: Uslikaj zaslon

en: Artist
hr: Izvođač

en: Bitrate
hr: Brzina prijenosa

en: Encoder
hr: Enkôder

en: Codec
hr: Kôdek

en: Framerate
hr: Broj sličica

en: Channels
hr: Kanali

en: Sample rate
hr: Frekvencija

en: Could not print the selected files
hr: Nemoguće ispisivanje odabranih datoteka

en: Print
hr: Ispis

en: Page %d of %d
hr: Stranica %d od %d

en: Could not print
hr: Nemoguć ispis

en: Images
hr: Slike

en: Loading images
hr: Učitavanje slika

en: Rotate Physically
hr: Zakreni fizički

en: Reset the EXIF Orientation
hr: Vrati EXIF orijentaciju

en: Saving images
hr: Spremanje slika

en: Problem transforming the image: %s
hr: Problem pretvorbe slike: %s

en: This transformation may introduce small image distortions along one or more edges, because the image dimensions are not multiples of 8.
    
    The distortion is reversible, however. If the resulting image is unacceptable, simply apply the reverse transformation to return to the original image.
    
    You can also choose to discard (or trim) any untransformable edge pixels. For practical use, this mode gives the best looking results, but the transformation is not strictly lossless anymore.
hr: Ova pretvorba može prouzročiti malo izobličenje slike duž jednog ili više rubova, zato jer veličina slike nije množiva s 8.
    
    Izobličenje je povratno, međutim. Ako je rezultirana slika neprihvatljiva, jednostavno primijenite povratnu pretvorbu za povrat izvorne slike.
    
    Isto tako možete odabrati odbacivanje (ili uglađivanje) svakog nepretvorenog rubnog piksela . U stvarnoj primjeni, ovaj način daje rezultat koji najbolje izgleda, ali pretvorba više nije izričito bez gubitaka.

en: _Trim
hr: _Ugladi

en: _Accept distortion
hr: _Prihvati izobličenje

en: Zoom in
hr: Uvećaj

en: Zoom out
hr: Umanji

en: Zoom to fit width
hr: Prilagodi prema širini

en: Copy Image
hr: Kopiraj sliku

en: Paste Image
hr: Zalijepi sliku

en: Save Image
hr: Spremi sliku

en: Image Viewer
hr: Preglednik slika

en: Invalid Destination
hr: Neispravno odredište

en: File date
hr: Datum datoteke

en: Importing files
hr: Uvoženje datoteka

en: No file imported
hr: Nema uvezenih datoteka

en: The selected files are already present in the destination.
hr: Odabrane datoteke već su prisutne u odredištu.

en: Delete operation not supported.
hr: Radnja brisanja nije podržana.

en: Last imported
hr: Posljednji uvoz

en: No file specified.
hr: Nema određene datoteke.

en: Tools
hr: Alati

en: Script
hr: Skripta

en: Could not save the script
hr: Nemoguće spremanje skripte

en: New Command
hr: Nova naredba

en: Edit Command
hr: Uredi naredbu

en: Are you sure you want to delete the selected command?
hr: Sigurno želite obrisati odabranu naredbu?

en: Commands
hr: Naredbe

en: Enter a value:
hr: Upiši vrijednost:

en: _Skip
hr: _Preskoči

en: File attribute
hr: Svojstva datoteke

en: No command specified
hr: Naredba nije određena

en: Command exited abnormally with status %d
hr: Naredba je neočekivano završila sa stanjem  %d

en: Authorization Required
hr: Potrebna je ovjera

en: Choose Account
hr: Odaberi račun

en: Edit Accounts
hr: Uredi račun

en: Connecting to the server
hr: Povezivanje s poslužiteljem

en: Asking authorization
hr: Ovjeravanje

en: Getting account information
hr: Preuzimanje informacija računa

en: Choose a folder
hr: Odaberi mapu

en: Import
hr: Uvezi

en: I_mport From
hr: U_vezi iz

en: Could not import the files
hr: Nemoguć uvoz datoteka

en: Files to import: %d (%s)
hr: Datoteka za uvoz: %d (%s)

en: Could not load the folder
hr: Nemoguće učitavanje mape

en: Import from Removable Device
hr: Uvezi iz prijenosnog uređaja

en: Import from Folder
hr: Uvezi iz mape

en: Red Eye Removal
hr: Uklanjanje crvenih očiju

en: Remove the red eye effect caused by camera flashes
hr: Ukloni efekt crvenih očiju koje uzrokuje bljesak fotoaparata

en: Original filename
hr: Izvorni naziv datoteke

en: Original extension
hr: Izvorni nastavak vrste datoteke

en: Original enumerator
hr: Izvorni popisivač

en: Modification date
hr: Datum promjene

en: Digitalization date
hr: Datum digitalizacije

en: Could not rename the files
hr: Nemoguće preimenovanje datoteka

en: Old Name
hr: Stari naziv

en: New Name
hr: Novi naziv

en: Keep original case
hr: Zadrži izvorna slova

en: Convert to lower-case
hr: Promijeni u mala slova

en: Convert to upper-case
hr: Promijeni u velika slova

en: Renaming files
hr: Preimenovanje slova

en: Resize Images
hr: Promijeni veličinu slike

en: Keep the original format
hr: Zadrži izvorni format

en: Could not perform the search
hr: Nemoguće obavljanje pretrage

en: Search Result
hr: Rezult pretrage

en: Find
hr: Pretraži

en: Find files
hr: Pretraži datoteke

en: Search again
hr: Nova pretraga

en: Cancel the operation
hr: Prekini radnju

en: Use Alt-%d to add files to this selection, Ctrl-%d to view this selection, Alt+Shift+%d to remove files from this selection
hr: Koristite Alt-%d za dodavanje datoteka u ovaj odabir, Ctrl-%d za prikaz ovog odabira i Alt+Shift+%d za uklanjanje datoteka iz ovog odabira

en: Selection %d
hr: Odabir %d

en: Choose the files to play
hr: Odaberite datoteke za prikazivanje

en: Audio files
hr: Zvučne datoteke

en: Random
hr: Naizmjenično

en: Push from right
hr: Prikaži s desna

en: Push from bottom
hr: Prikaži s dna

en: Slide from right
hr: Klizi s desna

en: Slide from bottom
hr: Klizi s dna

en: Fade in
hr: Izblijedi

en: Flip page
hr: Preokreni stranicu

en: Cube from right
hr: Kocka s desna

en: Cube from bottom
hr: Kocka s dna

en: Web Album
hr: Web album

en: Malformed command
hr: Neispravna naredba

en: Could not show the destination
hr: Nemoguć prikaz odredišta

en: The album has been created successfully.
hr: Album je uspješno stvoren.

en: Saving thumbnails
hr: Spremanje minijatura

en: Saving HTML pages: Images
hr: Spremanje HTML stranica: slike

en: Saving HTML pages: Indexes
hr: Spremanje HTML stranica:  sadržaji

en: Copying original images
hr: Kopiranje izvornih slika

en: Could not find the style folder
hr: Nemoguće pronaći mapu izgleda

en: Could not create a temporary folder
hr: Nemoguće stvaranje privremene mape
